RM12F8453CT
MFR.Part #
RM12F8453CT
JLCPCB Part #
C4308182
Description
-55℃~+155℃ 250mW 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS