RC1608J180CS
MFR.Part #
RC1608J180CS
JLCPCB Part #
C4307371
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS