RM06F1910CT
MFR.Part #
RM06F1910CT
JLCPCB Part #
C4305709
Description
-55℃~+155℃ 100mW 191Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS