RM12J913CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM12J913CT
JLCPCB Part #
C4305550
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS