RC2012F2050CS
MFR.Part #
RC2012F2050CS
JLCPCB Part #
C4304702
Description
-55℃~+155℃ 125mW 205Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS