RC1005F5230CS
MFR.Part #
RC1005F5230CS
JLCPCB Part #
C4304667
Description
-55℃~+155℃ 523Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS