RM14J821CT
MFR.Part #
RM14J821CT
JLCPCB Part #
C4303838
Description
-55℃~+155℃ 333mW 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS