RM06J273CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM06J273CT
JLCPCB Part #
C4302315
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS