RM14J430CT
MFR.Part #
RM14J430CT
JLCPCB Part #
C4301690
Description
-55℃~+155℃ 333mW 43Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS