RN04B9091CT10-25
MFR.Part #
RN04B9091CT10-25
JLCPCB Part #
C4301631
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS