RUK3216FR011CS
MFR.Part #
RUK3216FR011CS
JLCPCB Part #
C4300911
Description
-55℃~+155℃ 11mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS