RC1005F26R7CS
MFR.Part #
RC1005F26R7CS
JLCPCB Part #
C4299026
Description
-55℃~+155℃ 26.7Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS