RM02F61R9CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM02F61R9CT
JLCPCB Part #
C4293608
Description
-55℃~+125℃ 50mW 61.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS