RM06J911CT
MFR.Part #
RM06J911CT
JLCPCB Part #
C4293595
Description
-55℃~+155℃ 100mW 910Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS