RM06F2553CT
MFR.Part #
RM06F2553CT
JLCPCB Part #
C4293555
Description
-55℃~+155℃ 100mW 255kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS