RM02F5603CT
MFR.Part #
RM02F5603CT
JLCPCB Part #
C4292147
Description
-55℃~+125℃ 50mW 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS