RN06B1620CT5-25
MFR.Part #
RN06B1620CT5-25
JLCPCB Part #
C4291396
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS