RM04F2322CT
MFR.Part #
RM04F2322CT
JLCPCB Part #
C4290356
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS