RC1608F1R07CS
MFR.Part #
RC1608F1R07CS
JLCPCB Part #
C4288420
Description
-55℃~+155℃ 1.07Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS