SMMS0840-6R8M
MFR.Part #
SMMS0840-6R8M
JLCPCB Part #
C46469598
Package
SMD,8.8x8.2mm
Description
36.8mΩ 6.8uH 7A 9A Molded Inductor ±20% SMD,8.8x8.2mm Power Inductors ROHS