SMMS0840-4R7M
MFR.Part #
SMMS0840-4R7M
JLCPCB Part #
C46469596
Package
SMD,8.8x8.2mm
Description
11.5A 26.5mΩ 4.7uH 8.5A Molded Inductor ±20% SMD,8.8x8.2mm Power Inductors ROHS