RM02J472CT
MFR.Part #
RM02J472CT
JLCPCB Part #
C4285237
Description
-55℃~+125℃ 4.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS