RM14F3092CT
MFR.Part #
RM14F3092CT
JLCPCB Part #
C4285004
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS