RN12B2493CT5-25
MFR.Part #
RN12B2493CT5-25
JLCPCB Part #
C4284494
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 249kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS