RM06F3323CT
MFR.Part #
RM06F3323CT
JLCPCB Part #
C4283505
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS