RM04F9090CT
MFR.Part #
RM04F9090CT
JLCPCB Part #
C4283460
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS