RCS1608F622CS
MFR.Part #
RCS1608F622CS
JLCPCB Part #
C4281360
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS