RC1005F391CS
MFR.Part #
RC1005F391CS
JLCPCB Part #
C4281298
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS