RM02F2671CT
MFR.Part #
RM02F2671CT
JLCPCB Part #
C4279848
Description
-55℃~+125℃ 2.67kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS