RN04B1401CT10-25
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RN04B1401CT10-25
JLCPCB Part #
C4279493
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS