RM04F3010CT
MFR.Part #
RM04F3010CT
JLCPCB Part #
C4278427
Description
-55℃~+155℃ 301Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS