RCS1608F1R2CS
MFR.Part #
RCS1608F1R2CS
JLCPCB Part #
C4278192
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS