RM25F22R0CT-U
MFR.Part #
RM25F22R0CT-U
JLCPCB Part #
C4275247
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS