RM06F2320CT
MFR.Part #
RM06F2320CT
JLCPCB Part #
C4275110
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS