25121WJ091JT4E
MFR.Part #
25121WJ091JT4E
JLCPCB Part #
C47445
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 9.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS