RM25J563CT-U
MFR.Part #
RM25J563CT-U
JLCPCB Part #
C4273635
Description
-55℃~+155℃ 3W 56kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS