RM04F2053CT
MFR.Part #
RM04F2053CT
JLCPCB Part #
C4273435
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS