RM02J111CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM02J111CT
JLCPCB Part #
C4271843
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 110Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS