RM04F2552CT
MFR.Part #
RM04F2552CT
JLCPCB Part #
C4271756
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS