RC1005F2613CS
MFR.Part #
RC1005F2613CS
JLCPCB Part #
C4271719
Description
-55℃~+155℃ 261kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS