RM12F6192CT
MFR.Part #
RM12F6192CT
JLCPCB Part #
C4271438
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS