RM06F5360CT
MFR.Part #
RM06F5360CT
JLCPCB Part #
C4270078
Description
-55℃~+155℃ 100mW 536Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS