RM06F34R0CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM06F34R0CT
JLCPCB Part #
C4269915
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS