RCS1005F7153CS
MFR.Part #
RCS1005F7153CS
JLCPCB Part #
C4268858
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS