RM25F25R5CT
MFR.Part #
RM25F25R5CT
JLCPCB Part #
C4268604
Description
-55℃~+155℃ 1W 25.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS