RU1608FR010CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RU1608FR010CS
JLCPCB Part #
C4268281
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS