RM12F2701CT
MFR.Part #
RM12F2701CT
JLCPCB Part #
C4267005
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS