RCS1005F1R2CS
MFR.Part #
RCS1005F1R2CS
JLCPCB Part #
C4265654
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS