RM04F4533CT
MFR.Part #
RM04F4533CT
JLCPCB Part #
C4265124
Description
-55℃~+155℃ 453kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS