RM04F2550CT
MFR.Part #
RM04F2550CT
JLCPCB Part #
C4263474
Description
-55℃~+155℃ 255Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS